SALUT VOIOS DE PENSIONAR

Dacă vezi această pagină înseamnă că nu ai cont sau nu ești logat. Dacă dorești doar să vizualizezi forumul poți apăsa pe butonul "Nu mai afișa" din dreapta și această imagine nu va mai fi afișată.

Pentru o vizualizare cat mai buna a acestui forum recomandam
Vă urăm o zi bună în continuare și o navigare cât mai plăcută pe acest forum !

Sursa ta de relaxare!

CAFENEAUA POLITICĂ

Distribuiţi
vyky

Salut Voios de Pensionar

De vorba la o cafea

Salut Voios de Pensionar

Actualizat Re: CAFENEAUA POLITICĂ

Mesaj  vyky la data de Mier 17 Sept 2014 - 10:12

@gilu a scris:
Nu pot sa cred ca mai exista romani care își închipuie ca acest demis are onoare. Dacă avea nu stătea la Cotroceni demis de popor și nu s-ar lupta la varsta lui sa ramina ceva, sa capete imunitate, e paranoic , el se crede tânăr , ce o fi în capul lui face campanie în disperare încălcând constitutia, nu-i da seama cât este de caraghios când se zburda printre copiii fără scoli, printre tinerii fără servici, printre cetățenii cărora le-a tăiat salariile, printre bătrânii cărora le a taiat pensiile, ce fel de onoare are acest demis care ne spunea ca suntem în criza, ca nu suntem în criza iar el se imbogatea. :vai de capul meu:

aprob :da: :da: :da: intr-utotul
vyky

Salut Voios de Pensionar

De vorba la o cafea

Salut Voios de Pensionar

Mesaj  vyky la data de Joi 18 Sept 2014 - 13:42

ioiiiiiiiiiiiiiiii ca fac cu nervii cind vad handi1...handi 2
gilu

Salut Voios de Pensionar

De vorba la o cafea

Salut Voios de Pensionar

Mesaj  gilu la data de Vin 19 Sept 2014 - 10:52

Asa tata,asa fiica.Durerea este ca asemanea specimene au ajuns sa reprezente tara la cel mai inalt nivel :numiplace:

Poate că, din când în când, viața poate fi mai degrabă o căpșună delicioasă decât o lămâie acră.
Nutzy

Salut Voios de Pensionar

De vorba la o cafea

Salut Voios de Pensionar

Mesaj  Nutzy la data de Vin 19 Sept 2014 - 18:41

@gilu a scris:Asa tata,asa fiica.Durerea este ca asemanea specimene au ajuns sa reprezente tara la cel mai inalt nivel :numiplace:

lasa ca mare-i Dumnezeu......ne scapam de diavolul si nu numai :tzopaila: , cine stie ce ne mai asteapta. :astept:
gilu

Salut Voios de Pensionar

De vorba la o cafea

Salut Voios de Pensionar

Mesaj  gilu la data de Vin 31 Oct 2014 - 10:54

Traian BĂSESCU a recunoscut că serviciile secrete au fost controlate de el.

"Eu în mandatul meu i-am controlat" :Bla,Bla: :Bla,Bla:
omg Cu asa ceva s-a ocupat timp de zece ani si nu l-a interesat poporul :9149:

Poate că, din când în când, viața poate fi mai degrabă o căpșună delicioasă decât o lămâie acră.
gilu

Salut Voios de Pensionar

De vorba la o cafea

Salut Voios de Pensionar

Mesaj  gilu la data de Mier 5 Noi 2014 - 22:07

pentru oamenii normali la cap sau pentru cei care au gandirea limpede si cu toata tigla pe casa
....de ce nu trebuie votat basistul iohanis?
pentru ca daca iese asta presedinte...,premier o sa fie pus colindatorul basau,
iar daca o sa fie premier basau,o sa ne plangem si o sa ne blestemam zilele care o sa le mai avem de trait...
...o sa ne faca praf,o sa isi continue dictatura si razbunarea impotriva noastra,si o sa fie vai de noi...
..am spus si data trecuta:daca il votati pe iohanis,il votati pe basau...aveti mare grija...cu ciuma basista o sa fie mare teroare...

iulia

Salut Voios de Pensionar

De vorba la o cafea

Salut Voios de Pensionar

Mesaj  iulia la data de Joi 6 Noi 2014 - 10:22

@gilu a scris:pentru oamenii normali la cap sau pentru cei care au gandirea limpede si cu toata tigla pe casa
....de ce nu trebuie votat basistul iohanis?
pentru ca daca iese asta presedinte...,premier o sa fie pus colindatorul basau,
iar daca o sa fie premier basau,o sa ne plangem si o sa ne blestemam zilele care o sa le mai avem de trait...
...o sa ne faca praf,o sa isi continue dictatura si razbunarea impotriva noastra,si o sa fie vai de noi...
..am spus si data trecuta:daca il votati pe iohanis,il votati pe basau...aveti mare grija...cu ciuma basista o sa fie mare teroare...

eu am strins toata scara mea di bloc si am mers la vot cu ponta.
voi nu vedeti ca iohanis e dus cu mansarda rau uitat-va mai atent la el si o sa mi dati dreptate.

votati Ponta
gilu

Salut Voios de Pensionar

De vorba la o cafea

Salut Voios de Pensionar

Mesaj  gilu la data de Vin 7 Noi 2014 - 9:36

Poate ca doamna aceea de mult tinea cu un partid!
Si nu mai credeti ca bătrânii nu au minte si se lasa pacaliti!
Sunt si bătrâni mult mai destepti si cu capul pe umeri care gandesc mai rational decat foarte multi tineri!
..... nu de batrani trebuie sa ne facem griji,ei stiu destul de bine ce trebuie sa faca,in privinta analfabetilor ar trebui si sa ne punem intrebarea cum voteaza cei ce nu stiu sa citeasca si sa scrie”??!!! :vai de capul meu:

gilu

Salut Voios de Pensionar

De vorba la o cafea

Salut Voios de Pensionar

Mesaj  gilu la data de Dum 9 Noi 2014 - 15:54

:numiplace: ...Astia de “dreapta” ar trebui sa isi aduca aminte de vorba lui Ratiu din 90:democratia inseamna ca eu sunt gata sa ma lupt cu oricine pentru dreptul tau de nu fi de accord cu mine. Un minim respect… :vai de capul meu:
Ar fi bun un apel catre lichele …de toate culorile.... :iezistaoexplicatie:

gilu

Salut Voios de Pensionar

De vorba la o cafea

Salut Voios de Pensionar

Mesaj  gilu la data de Dum 9 Noi 2014 - 15:58

Nu mai e nevoie de turul 2.. :nerabdator:

Ghinion: iepurașul laș Klaun Klonkanis a pierdut demult pentru că și-a pierdut promterul.Ghinion... :tzopaila: :tzopaila:

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Acum este: Mar 21 Noi 2017 - 14:13